niedziela, 20 października 2019

Iwo ma 5 miesięcy | co nowego?

Iwo ma 5 miesięcy... Co nowego?
Oprócz tego, że łapie za każdy napotkany nos, to ciągnie za włosy i to nie tylko te damskie. Wyciąga rączki do każdego, a wszystko co jest w stanie złapać od razu ląduje w paszczy. Pełza na brzuchu, kręci się w kółko, podciąga kolana pod brzuch niemalże stając na głowie, dźwiga się do siadania. Plecy parzą, miłość do leżenia na brzuchu jest tak wielka, że ostatnio ciężko jest zmienić na spokojnie pampera. Poza tym pierdzi buzią, śmieje się w głos, zaczepia obce kobiety zalotnym uśmieszkiem... W dzień ma dwie, w przypływie litości do matki, nawet trzy drzemki po 30 minut! Problem w tym, że najlepiej śpi się na spacerze. W nocy budzi się co 3 godziny. Pożegnaliśmy gondolę i od tygodnia wozimy się spacerówką, u małego człowieka nie wzbudziło to jakiś specjalnych emocji. Potrafi bawić się sam na macie nawet godzinę, ulubiona zabawka to dalej oczywiście żyrafa Sophie. Do rozszerzania diety został równy miesiąc, a zębów dalej nie ma. Jako naczelny podróżnik zaliczył kolejny wyjazd, tym razem w Tatry i zdobył wózkiem Morskie Oko.
Ja też nie wiem kiedy zleciało te 5 miesięcy, ale zupełnie nie żałuję, bo on jest coraz fajniejszy, coraz bardziej kontaktowy i uśmiechnięty.

1 komentarz:

  1. Ale super! Iwo rośnie jak na drożdżach! Codziennie obserwuje was na instagramie, i widze jak ten maluszek sie szybko zmienia, mój Jaś tez za chwilę konczy 5 miesięcy
    <3

    OdpowiedzUsuń