środa, 3 kwietnia 2019

Brzuszkowa sesja zdjęciowa | 6 tygodni do terminu

Zawsze marzyła mi się brzuszkowa sesja zdjęciowa w zwiewnej sukni do samej ziemi! Wiecie jak bardzo lubię zdjęcia i jak dużą mają one dla mnie wartość. Nie ma po prostu lepszego sposobu na utrwalenie ulotnych chwil, cudownych przeżyć, nic tak nie przywołuje wspomnień. Na zdjęciach jestem pod koniec 34 tygodnia ciąży, ten czas pędzi jak oszalały. Oznacza, że do terminu porodu zostało nie mniej, nie więcej jak 6 tygodni... Kończyć ciążę na wiosnę to najpiękniejszy prezent od losu. Wszystko budzi się do życia, dzień jest coraz dłuższy, cały czas jest jasno, ciepło, słonecznie, pozytywnie. Z okazji 1 kwietnia, podczas sesji, trafiło nam się cudowne słońce, temperatura w prawdzie nie rozpieszczała, za to rano w parku były totalne pustki, aż chciało się spacerować i odkrywać te piękne, zadbane alejki, w których już zaczęła pojawiać się zieleń, no bajka. 
Iwek, siedź tam sobie jeszcze grzecznie przez jakiś czas! Bo starzy mają jeszcze trochę do zrobienia zanim się pojawisz. Rośnij sobie, tylko nie za bardzo, bo wiesz... potem dasz matce nieźle popalić jak źle wykalkulujesz i podrośniesz za dużo. Jak Ty sobie wtedy wyobrażasz przeciskanie się na świat?! Wyprawka już na Ciebie grzecznie czeka naszykowana, ale mama nie ma jeszcze gotowej torby do porodu, więc wstrzymaj się. Poza tym dla Twojego zdrówka i tak lepiej jak posiedzisz w brzuchu jak najdłużej. Aa, rodzice jeszcze coś wspominali o przeprowadzce, uwierz, nie chcesz brać w tym udziału! Chowaj się najgłębiej jak tylko potrafisz i nawet nie wyściubiaj nosa zanim ta cała akcja nie zakończy się sukcesem. Nie próbuj być mądrzejszy i nie sprawdzaj na własnej skórze dlaczego nikt nie lubi przeprowadzek... Trzymaj się chłopie! W poniedziałek wizyta i doktor znowu będzie zaglądał Ci między nogi, olaboga, ile można?! Lepiej ułóż się grzecznie do tego czasu głową w dół jak mama Cię pięknie prosi, bo znowu będzie się martwić i wymyślać głupoty. Ja też Cię proszę, nikt z nas nie chce przecież tego słuchać!
Zdjęcia: Monika Wasko
Monika, dziękuję za śliczne zdjęcia, mogłabym Cię mieć na stałe przy sobie żebyś całe moje życie dokumentowała w tak cudowny sposób!

6 komentarzy: