środa, 4 stycznia 2017

Odrobina motywacji

Jeśli masz jeszcze wątpliwości czy zacząć walczyć o siebie, czy styczeń 2017 to dobry moment, czy jesteś już na siłach by zadbać tylko o siebie... To ja Ci mówię, że tak! To dziś jest Twój moment, to dziś jest dzień kiedy możesz więcej niż dotychczas. 
Głupie i oklepane teksty? Nie sądzę. Pomyśl na spokojnie. Jesteś piękna, młoda i silna. Czujesz chęć zmian, postawiłaś sobie nowe, kolejne cele, wypisałaś na kartce ambitne postanowienia i chcesz, bardzo chcesz tych zmian. Nic Cię nie powstrzymuje oprócz lenistwa i lęku przed niepowodzeniem. Ciesz się tym, że jesteś zdrowa, masz dwie nogi i dwie ręce, że możesz, po prostu możesz to zrobić.
Bądź z siebie dumna, a jeśli nie masz powodu to spraw aby się pojawił. Bo kiedy indziej przysporzysz sobie tyle powodów do dumy z samej siebie jak nie teraz?
Przekuj to wszystko w swój największy atut. Bądź piękna, bądź młoda, bądź silna! Uwierz w to, że możesz, bo to prawdziwy klucz do sukcesu. Tego nikt nie może Ci odebrać, tego nikt nie może Ci zabronić.
Zainwestuj w siebie, bo to inwestycja na całe Twoje życie. Ale daj sobie trochę czasu i odrobinę odpoczynku, zadbaj o siebie, bo tylko Ty sama jesteś dla siebie tak ważna.
Jesteś jedna jedyna i niepowtarzalna, nie ma takiej drugiej na całej planecie, więc podnieś wysoko głowę i bądź dumna, dumna z tego kim jesteś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz